تفاهم نامه همکاری معاونت علمی و فناوری و صندوق ذخیره فرهنگیان

1394/07/19 در ساعت 08:31:24

تفاهم نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق ذخیره فرهنگیان در راستای حمایت از توسعه اقتصاد دانش‌بنیان و به منظور تامین مالی طرح‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان امضا شد.

تفاهم نامه همکاری معاونت علمی و فناوری و صندوق ذخیره فرهنگیان

تفاهم نامه همکاری ما بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق ذخبره فرهنگیان در راستای حمایت از توسعه اقتصاد دانش بنیان و به منظور تامین مالی طرح ها و شرکت های دانش بنیان امضا شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، این تفاهم نامه به امضای علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وشهاب الدین غندالی مدیرعامل و روح الله عالمی، رییس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان رسیده است.
تفاهم نامه همکاری ما بین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق ذخیره فرهنگیان در راستای حمایت از توسعه اقتصاد دانش بنیان و به منظور تامین مالی طرح ها و شرکت های دانش بنیان امضا و مقرر شد به منظور اجرایی سازی بهتر این تفاهم نامه طرح های آماده تجاری سازی با توجیه فنی-اقتصادی برای سرمایه گذاری مشترک مشخص تا از پتانسیل های این صندوق بهره مند شود. 
بر اساس این گزارش، مواردی چون حمایت از طرح های معرفی و تایید شده از سوی معاونت علمی با توجیه فنی و اقتصادی با سرمایه گذاری مشترک و مشارکت و سرمایه گذاری مشترک صندوق و شرکت های دانش بنیان معرفی شده توسط معاونت تحت عناوین قرارداد مشارکت و سرمایه گذاری پر مخاطره در چارچوب مقررات کشور و صندوق و فراهم نمودن بازار دارایی های فکری از جمله مباحثی است که در این تفاهم نامه آمده است.
همچنین در این تفاهم نامه به ارائه مشاوره و همکاری در بررسی طرح ها از سوی طرفین جهت انتخاب طرح های با اولویت از نظر صندوق و دارای توجیه اقتصادی بیشتر نیز اشاره شده است. 

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%