فراخوان حمایت از طرح‌های صنعت ساخت تجهیزات

1394/09/22 در ساعت 09:27:39

ستاد توسعه زیست‌فناوری برای تحقق اهداف متعالی مندرج در سند چشم انداز و تحقق اهداف مندرج در سند ملی زیست‌فناوری، برای توسعه کاربردهای زیست فناوری از طرح‌های مشتری گرا و کاربردی با موضوع "طراحی و ساخت تجهیزات مورد استفاده در سیستم های بیولوژیکی به منظور تصفیه فاضلاب جهت استفاده مجدد" حمایت می کند.

فراخوان حمایت از طرح‌های صنعت ساخت تجهیزات

ستاد توسعه زیست‌فناوری برای تحقق اهداف متعالی مندرج در سند چشم انداز نظام در افق 1404 و تحقق اهداف مندرج در سند ملی زیست‌فناوری و به منظور توسعه کاربردهای زیست فناوری، از طرح‌های مشتری گرا و کاربردی با موضوع "طراحی و ساخت تجهیزات مورد استفاده در سیستم های بیولوژیکی به منظور تصفیه فاضلاب جهت استفاده مجدد" حمایت می کند.

 اولویت انتخاب طرح‌ها

  •  طرح‌هایی که تامین 30 درصد از هزینه های اجرای آن‌ها از سوی بخش خصوصی تضمین شود.
  •  طرح‌های توسعه ای ترویجی از اولویت برخوردارند.
  •   طرح‌هایی که توسط بخش خصوصی و دانش بنیان ارائه می شوند و تامین حداقل 40 درصد از هزینه‍های آن‌ها از سوی دستگاه اجرایی (پژوهشی و غیر پژوهشی) صورت بگیرد.
  •   طرح‌هایی که توسط شرکتهای دانش بنیان ارایه شوند.

میزان و چگونگی حمایت‌ها

حمایت‍های ستاد به صورت سرمایه گذاری ریسک پذیر (Venture Capital) در طرح پیشنهادی و یا مشارکت حقوقی از طریق صندوق حمایت از سرمایه گذاری زیست فناوری می‌باشد.

چگونگی ارسال طرح‌ها

متقاضیان می‌توانند طرحهای خود را برای گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری به نشانی ایمیلbioequip@biodc.isti.ir ارسال نمایند. طرح‌هایی که تا انتهای ماه دوم هر فصل (اردیبهشت، مرداد، آبان و بهمن) دریافت شوند تا پایان ماه سوم (خرداد، شهریور، آذر و اسفند) مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت و نتایج به ارایه دهندگان طرح اعلام خواهد شد و بر روی سایت ستاد توسعه زیست‌فناوری به نشانی http://biodc.isti.ir قرار خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 83532353  تماس حاصل فرمایید.

دریافت فرم درخواست حمایت از طرح‌های صنعت ساخت تجهیزات

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%