ارسال بیش از 400 مقاله به دبیرخانه پنجمین سمپوزیوم جهانی جراحان مغز و اعصاب

1394/11/19 در ساعت 07:23:15

بیش از 400 مقاله تاکنون به دبیرخانه پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب ارسال‌شده است.

ارسال بیش از 400 مقاله به دبیرخانه پنجمین سمپوزیوم جهانی جراحان مغز و اعصاب

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری، علیرضا دلیری، معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی درباره این مقالات اظهار کرد: با توجه به شروع ثبت‌نام‌ها برای حضور در این سمپوزیوم، استقبال بسیار خوبی انجام‌شده و تاکنون بیش از 400 مقاله از سوی متخصصان و کارشناسان این حوزه به دبیرخانه پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب ارسال‌شده است.
وی افزود: حجم ارسالی مقالات بسیار مناسب بوده و امید است تا چند روز اول این سمپوزیوم حداقل 5 کارگاه آموزشی یا 5 پنل تخصصی برگزار می‌شود.
دلیری خاطرنشان کرد: حضور 504 نفر از مهمانان خارجی کنگره مغز و اعصاب برای حضور در پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب قطعی شده است. 
به گفته وی، حضور برخی از مقامات کشورهای اروپایی و آسیایی نیز برای حضور در این سمپوزیوم قطعی شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی در ادامه بیان کرد: با توجه به استقبال خوب مقامات و متخصصان فعال در این حوزه امیدواریم که با حمایت مسوولان مرتبط این کنگره بین‌المللی را هرچه بهتر برگزار کنیم.
وی همچنین با اشاره به این موضوع که پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب به ریاست پروفسور سمیعی برگزار می‌شود گفت: این سمپوزیوم با همکاری کلیه دانشگاه‌ها و مراکز علمی کشوروبا حضور دانشمندان برتر داخلی و خارجی از بیش از 70 کشور دنیا برگزار می‌شود و آخرین دستاوردهای علمی دنیا در این نشست علمی بزرگ ارائه شده و محیط علمی ارزشمندی جهت آشنایی و تبادل آخرین روش‌های جراحی در حوزه علوم مغز و اعصاب فراهم می‌شود.
دبیر اجرایی این کنگره بین المللی همچنین تصریح کرد: نوروسرجری، نورولوژی، گوش و حلق و بینی و سر و گردن، بیهوشی، نوروساينس (PhD)، پاتولوژی، روانپزشکی/ روانشناسی، رادیولوژی، ادیولوژی /ادیومتری، ارتوپدی (orthospine)، رادیوتراپی/ انکولوژی، چشم‌پزشکی (نوروافتالمولوژی)، طب فیزیکی و توانبخشی، پزشکی هسته‌ای، پزشکان عمومی، نورواندوکرینولوژی وجراحی ترمیمی (اعصاب محیطی) جزو گروه‌های هدف در برگزاری پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب است. 
پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی انجمن‌های جراحان مغز و اعصاب با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و به ریاست پروفسور مجید سمیعی از 29 فروردین تا 3 اردیبهشت 95 در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار می‌شود.
علاقمندان می‌توانند جهت اطلاع بیشتر به وب‌سایت این سمپوزیوم به آدرس www.iranwfns2016.com مراجعه کنند.

نظر جدید
شما هم نظر دهید:
0%